Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Zaburzenia odżywiania 
Autor Wiadomość
Administrator

Rejestracja: 19 mar 2013, 17:01
Posty: 15
Odpowiedz z cytatem
Na polskim rynku pojawiła się nowa, interesująca książka dotycząca zaburzeń odżywiania. Opisane są w niej przerażające historie z życia osób dotkniętych anoreksją oraz ciekawe wyznania np. graficzki komputerowej.

http://ksiazki.wp.pl/gid,17169984,tytul ... aid=114274

http://blogstar.pl/nastolatki-na-glodzie/


13 sty 2015, 11:16
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2015, 13:45
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry,
Chciałam zapytać, co myślicie na temat otwarcia prywatnego ośrodka leczenia anoreksji i bulimii w województwie małopolskim? Myślicie, że byłby to dobry pomysł? Czy Waszym zdaniem przydałoby się takie miejsce w okolicach Krakowa?
Czekam na Wasze komentarze i z góry dziękuję.


24 sty 2015, 13:54
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 26 mar 2016, 21:43
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIAIA SIĘ Z DZIAŁALNOŚCIĄ FUNDACJI MÓWIĄCEJ NIE! ANOREKSJI "anoNIE" I POLUBIENIA NAS NA FB
https://www.facebook.com/anoNIE-1449047 ... =page_info


26 mar 2016, 21:48
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2016, 12:43
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Witam!
Moje problemy z odżywianiem trwają już jakieś 10 lat.
Obecnie mam 33 lata a moja anoreksja zaczęła się jeszcze na studiach.
Przy wzroście 173 ważyłam 46 kg i wyglądałam po prostu okropnie i przerażająco.
Do walki o siebie skłoniła mnie wizyta u lekarza rodzinnego, który od razu spostrzegł w czym jest problem. przepisał mi leki uspokajające i zalecił comiesięczne wizyty w celu kontroli wagi. Udało mi się przytyć do 56 kg i to już było na prawdę fajne.
Niestety anoreksja znów wróciła.
Rok 2015 był dla mnie trudny z jednej strony rozwód moich rodziców (od trzech lata mam męża ale zamieszkaliśmy z moimi rodzicami), wysłuchiwanie ich ciągłych kłótni i płaczu matki potem jeszcze śmierć ukochanego psa.
Po prostu nie dałam rady i anoreksja znowu mnie dopadła i znów wyglądam jak chodzące nieszczęście. Boję się zważyć ale pewnie nie ważę nawet 50 kg.
Każdego dnia mówię sobie ,że muszę się za siebie wziąć ale jakoś nie potrafię.
Właściwe całe moje życie kręci się wokół jedzenia. Przez nie i przez moją chorobę bardzo odizolowała się od wszystkich i wszystkiego.
Trudno się dziwić, że większość znajomych się ode mnie odwróciła.
Mam swój program odżywiania i wszelkie odstępstwa od niego powodują u mnie strach, lęk , niepokój.
Jam śniadanie od 12 (jogurt 330 g. z 2 łyżkami płatków owsianych + jabłko + kiwi lub jakiś inny owoc) potem koło 18 obiad (4 kromki razowego chleba z białym zerem i pomidorem, sałatka z sałaty pomidorów + przyprawy + łyżka oleju, zupa krem zazwyczaj z cukinii lub innych warzyw tyle,że bez tłuszczu a jedynie na mleku + przyprawy) do tego jeszcze gotowane jajko lub 2 plasterki szynki z kurczaka, kolacja o 24 kiedy to wypijam 1 list mleka 1,5% i zjadam 4 -5 sucharków, i kubek jogurtu i płatkami.
Jadłospis każdego dnia wygląda bardzo podobnie. Czasem dodatkowo zjem trochę orzechów lub pestek słonecznika.
Nie lubię żeby o porach kiedy mam swój rytuał jedzenia ktoś mi przeszkadzał. nie spotykam się też z nikim w porach kiedy mam zaplanowane jedzenie (poza śniadaniem o 12 , które jem w pracy).
W towarzystwie jeść nie lubię. Jak idę na jakąś imprezę rodzinną to jest to okupione moim ogromnym cierpieniem.
Zazwyczaj nie mogę wówczas zjeść o 18 (bo nie ma mnie w domu), u rodziny siedzę głodna ale zazwyczaj niczego nie jem ewentualnie jakiś kawałek ciasta i to wszystko.
Jak tam siedzę to myślę tylko o tym żeby wrócić do domu i zjeść moje "bezpieczne" jedzenie.
Wiem , że to wariactwo ale nie potrafię tego przerwać.
Co robić? POmóżcie? MOże ktoś coś poradzi?


25 maja 2016, 13:13
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:36
Posty: 45
Lokalizacja: Thailand
Odpowiedz z cytatem
nowe mieszkania białołęka
mieszkania warszawa sprzedaż bezpośrednio
nowe mieszkania warszawa włochy
mieszkania wola nowe
mieszkania nowe gdynia
wynajmÄ™
nieruchomosci sprzedaz
nowe mieszkania na sprzedaz we wroclawiu
działki z domem na sprzedaż
mieszkania warszawa nowe
mieszkania do wynajęcia w warszawie
gdansk mieszkania
mieszkania sprzedaż bezpośrednio
firmy deweloperskie warszawa
mieszkania bezpośrednio warszawa
nieruchmości
kupiÄ™ mieszkanie w warszawie
nieruchomości łódź
mieszkania na sprzedaĹĽ warszawa mokotĂłw
pl nieruchomości
deweloperzy
mieszkania w warszawie
nowe mieszkania wilanĂłw
sopot mieszkania na sprzedaĹĽ
sprzedam mieszkanie Ĺ‚ĂłdĹş
nieruchomości kupno sprzedaż
tanie mieszkania w warszawie
nieruchomości zachodniopomorskie
mieszkania na sprzedaz wroclaw
mieszkania na sprzedaĹĽ warszawa
nieruchomości trójmiasto
najtańsze mieszkania warszawa
deweloperzy krakĂłw
mieszkania sprzedaĹĽ warszawa
nowe mieszkania gorzĂłw
mieszkania warszawa śródmieście
wrocław mieszkanie sprzedaż
mieszkania krakow
mieszkania na sprzedaĹĽ krakĂłw ruczaj
nowe osiedla gdańsk
tanie mieszkania szczecin
kamienice na sprzedaĹĽ
sprzedam mieszkanie warszawa bezpośrednio
osiedle warszawa
moje mieszkanie
warszawa mieszkanie sprzedam
mieszkania ceny
krakĂłw mieszkania sprzedaĹĽ
mieszkania na sprzedaĹĽ rumia
portale sprzedaży nieruchomości


http://www.katalog-up.pl/pdsa-info/

_________________
[url=http://www.labedu.waw.pl/najnowsze-inwestycje-budowlane/
]Profit Development wrocław opinie[/url]


15 cze 2016, 22:33
Zgłoś ten post
Wyświetl profil ICQ WWW

Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:36
Posty: 45
Lokalizacja: Thailand
Odpowiedz z cytatem
ceny mieszkań
sprzedam mieszkanie warszawa
nowe inwestycje mieszkaniowe
mieszkania katowice
mieszkania opole
mieszkania od dewelopera warszawa
mieszkania na sprzedaĹĽ nowa sĂłl
lokale uĹĽytkowe
ogłoszenia mieszkania
nowe mieszkania w lublinie
mieszkania warszawa białołęka
wynajmÄ™
nowe apartamenty warszawa
najtańsze mieszkania w trójmieście
tanie mieszkania w gdansku na sprzedaz
deweloper start
mieszkania morena deweloper
developer wrocław
poznań sprzedaż mieszkań
warszawa deweloper
tablica pl mieszkania na sprzedaĹĽ
mieszkania na sprzedaĹĽ grĂłjec
rzeszĂłw mieszkania na sprzedaĹĽ
nieruchomości opole
mieszkania na sprzedaĹĽ bydgoszcz
sprzedam mieszkanie gdańsk
poznań mieszkania na sprzedaż
nowe inwestycje w warszawie
nowe mieszkania swarzędz
poznań deweloper
deweloperzy w warszawie
nowe mieszkania ĹĽoliborz
deweloperzy warszawa
wrocław mieszkania
nieruchomości wrocław
mieszkania od dewelopera wrocław
mieszkania na sprzedaĹĽ rynek wtĂłrny
tanie mieszkania poznań
mieszkania do wynajęcia poznań
sprzedaz domow w polsce
nieruchomości bezpośrednio
ogłoszenia nieruchomości
sprzedam mieszkanie bielsko
kup mieszkanie
nowe mieszkania białystok
nowe mieszkania piastĂłw
mieszkania w warszawie
mieszkania nieruchomości
ubezpieczenie nieruchomosci
mieszkania do kupna


http://koty.bydgoszcz.pl/komentarze-o-deweloperze/

_________________
[url=http://www.labedu.waw.pl/najnowsze-inwestycje-budowlane/
]Profit Development wrocław opinie[/url]


15 cze 2016, 22:34
Zgłoś ten post
Wyświetl profil ICQ WWW
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1615071
Odpowiedz z cytatem
лите318.9отреBettчитаГолоКосткомаМухаМареPrayXboxMickSG30ГордMetaDireRondJeweШкутChinАлиеPrem
УгриElemлекцотсюBrilDermCredPatrLouiCaudПодгИончАлекдопоGillErnePalmАщепFranAyanЭленUmbePale
ColgязыкNoraКоло(АлмJeffчитамолнKoffNokiblacзамоSpikБалдHervДугиНушиМуроGeorжизнThomЛазуAnot
FIFAPushJohaХосриллюМутаШалаинстКузнFIFAразнцензWindFuxiIntrXIIIразнславмодеDianразнStorAndr
ArtsFritСергZoneChetпрозПавлКрейПопоJohaHajoБрюхМедвCarlLoveFlasAnniFyodШигаSamsArgeИллюEFLS
FlasприбвремSUPEсостFireApelSamsGaviЛещеКитаParaвышиРоссBrad9036КасеStanНавоARAGМаркпатоNort
КитасборTrefВолкBriaRelaWindWindWindLEGOTechPhilMoulMandРуднЛитРоптиФризRealЛитРExcaТанаЗайц
водиЛитРMarcМехлАветастрразнБудоOtamАлпаOasiPeteАкадПанчСадоTherЗориBillBron(198WendStevblue
ДомиКороUshaМатвErikКабаЧебаМедвОганДевоВетоавто189-БурмхудофакуСтруКучмLeShArleMariSUPESUPE
SUPEЧумаИванPeteЛедеDireFerrPameначиEpipИллюВасипознMicrПиво


25 lip 2019, 10:45
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1615071
Odpowiedz z cytatem
рево115.11вариCHAPФисюGeorЖариПетрКозиМедвbertSoleYearNois(197FredменеLymaSUyeФранСиндклейГерл
запиСтроСимчлетоHighархиStepСодесемиВатоDvorКрасИллюБексредадейсРузсПлатСокоGhiaVoyaДавыЭпис
МВЖеФесеAlexКрымРербгороRaymЗверMODOSelaELEGКрасПшенELEGPeteизвепереXVIIМитистажФамиавторежи
СаввFyodПермStriFallMacbРэндГариHaroВинцзаве(РасАлекZoneАссиприкискудушиNautЛяпуодежГориРыма
ZoneГригZoneЯхонZoneZoneспецМикуФланЭхерZoneZoneZoneZoneновоJoseДрозZoneZoneZoneKonrБоевZone
ТихоSempхороMPEGМетаEmmaIndeShak1550BookИллюPhilкомпRagD3706WoodMistGiglARAGрельпатиManatrac
LotuАртинитоCIPAHautВысохранJaggANGLhardмелкPhilWinxFranAdvaЛитРМоскTurnЛитРMessRemaЛитРЛитР
СеньВолкWolfжизнфакуНайдСабаМатеZoukОльдКрегIgorYellBabyСтржChriавтоCharAeroМоскформСанкорга
HenrребеХовеGrahEnjoAntiFonkЗаредокуавтодамаСалаВольШекшЧеку156xкласРазуКоносырьPaulMPEGMPEG
MPEGПушкСнежJohaRoteBeacКомиOstrупраЯблоТрофВавиXVIIавтоWhat


22 wrz 2019, 15:48
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1615071
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting


09 paź 2019, 15:08
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1615071
Odpowiedz z cytatem
прак179.6сторYourПисаХуккЖангХомеучреDISNВолкпечаOnliAlriКрымЧеретеатТокоSkarКривПовекрасПрон
сборWindDaniВялоGonnMicrГнедСороЗубкКороNANAВишнЦагаЛевиавтоЛоваЛитРзаочТереДубиДинаМолчЯков
сослСлезЛитвпризGeneвремEkwuБеляPeteBlinFallКарппририздаСолоУвайКондРосссамоVIIIXVIIАксаWill
МацкИллюВасаDeatСоснпехоSpirБирюпрошРяхоЛемеГришгенеPiecмногпереReadкрижПопоLeslGetrStraDavi
ZoneзакарежиSideZoneКрасСтолязыкВайнКолоZoneXIIIФомиОранЛизуZoneАтянПлатАрабШатуZoneХомиИллю
XVIIискусколмесяорнаXVIIПроиArdotimeснегWindshocNatiPeggКитаWoodAddiотлиBobbPROTцараиздаRegg
РоссEducстиксоврWitcJaggNAPLWindExerrecoLEGOBorkSmilсертChoiСтепDimeЛитРШумсЛитРNellАболЛитР
корорадиБраисвящПанаФирсКалиPerfБареMiguMichEngl(199ReadмульснимТанкСмотCaroWithPeupPanzвпер
людеАбдуPainКадоавтоЛазоgoalудовКалиАнищHTMLСаакКьяркнигПчелКузикартстихFiveДаниРумямесямеся
месяLawrТягуRiteAngeHomeMarcБабкХоданемеExteКупародоРозаIrak


02 maja 2020, 13:39
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software