Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Zakupy 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A czy kojarzycie firmę https://miod-dobry.pl/Miod-Wrzosowy-Polski/26 ? Nie wiem czy wiecie, ale tam możecie kupić dla siebie w pełni naturalne i zdrowiutkie. Warto sprawdzić sobie ich produkty, bo tam możecie znaleźć idealny miody pod swoje potrzeby smakowe.


02 paź 2023, 16:43
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
W sieci można kupić najróżniejsze artykuły i też często w dużo korzystniejszych cenach. Ja przykładowo teraz znalazłam super kremy do twarzy u firmy 4 Szpaki - planuję je kupić, ponieważ są one całkowicie naturalne i wartościowe. Także według mnie są one perfekcyjne.


12 paź 2023, 13:06
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Oj tutaj w sieci to naprawdę niezłe propozycje dla siebie można znaleźć. Mnie aktualnie zainteresowała klimatyzacja lg poznań firmy Klimax i tak myślę, że chyba postawię na ich usługi. Bo dzisiaj taka klimatyzacja to naprawdę super sprawa i warto ją mieć.


23 paź 2023, 17:18
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
No to takie rzeczy, jak kątowniki stalowe czy inne elementy tego rodzaju, to mogę wam napisać, że znajdziecie na stronie Ulamex. Jest to firma, która specjalizuje się w produktach stalowych, jak i aluminiowych. Zatem jak potrzebujecie coś na budowę, to warto u nich zawitać.


26 paź 2023, 16:28
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak - co to człowiek tutaj w sieci i ogólnie nie znajdzie, nieprawdaż?? Jak chodzi o mnie, to w planach mam tutaj https://oknario.pl/okna-schuco.html kupić teraz dla siebie okna, ponieważ słyszałam, że tam firma oferuje solidne i nawet mają korzystne ceny. Także super...


28 paź 2023, 14:40
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam zakupy online, bo tutaj bardzo szybko można znaleźć coś konkretnego i w korzystnej cenie. Ja ku zaskoczeniu znalazłem teraz świetne systemy rurowe dla budownictwa u firmy flamco polska i jestem już mega zadowolony. Na pewno tam dokonam zakupu.


28 paź 2023, 15:33
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
No to jest prawda - że w sieci człowiek znajdzie praktycznie wszystko co jest potrzebne. Ja przykładowo
znalazłam teraz Rolety Kraków na stronie roletywkrakowie.pl i tak zastanawiam się nad tym czy nich nie dokonam zakupu. Przydadzą mi się takie praktyczne rolety.


16 lis 2023, 15:21
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim przed zakupem warto sobie wszystko dokładnie przemyśleć, aby nie było potem - że będziemy żałować. Nie wiem, jak wy- ale ja przykładowo lubię czytać poradniki, typu - jakie buty do biegania po asfalcie ? Zawsze człowiek jest nakierowany na sprawdzone produkty...


26 lis 2023, 14:53
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Super... No to ja przykładowo teraz znalazłam super firmę https://tohurt.pl/97-fotele-wiszace-i-hustawki , która oferuje najróżniejsze artykuły do domu, jak i ogrodu. Póki co rozważam to, aby kupić wiszące fotele, które bardzo mi się podobają. Coś takiego, to super rozwiązanie , aby móc się trochę relaksować.


26 lis 2023, 15:26
Zgłoś ten post

Rejestracja: 27 lis 2023, 11:01
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Polecam kanał na yt Anna Gemma która dużo mówi o tym skąd u nas potrzeba kupowania, jak sklepy to wykorzystują. Mi ta wiedza oraz świadomość jak wygląda proces powstawania ubrań jakim kosztem bardzo pomogła w zniechęceniu się do zakupów. U Ani są też materiały odnośnie rynku wtórnego który jest lepszy od pierwszego obiegu ale też nie jest bez znaczenia dla środowiska

Jeśli chodzi o mnie to kupuję zwykle rzeczy, które są mi potrzebne:
https://krakow.dlawas.info/wiadomosci/b ... id,21720,a

ostatnio upolowałam dla siebie wygodne botki :)


07 gru 2023, 20:55
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software