Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Zakupy 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jak widać - jest cała masa najróżniejszych sklepów i jest z czego wybierać. Aktualnie jestem na etapie wyboru lampy dla siebie i powiem wam, że chyba żyrandole kule , które znalazłam w sklepie Elektro Mag będą dla mnie najlepszym wyborem.


22 lut 2023, 01:03
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Po prostu internet zaskakuje - tyle mogę napisać. Tutaj można wyszukać najróżniejsze usługi, produkty- praktycznie wszystko co chcemy. Ja aktualnie to nawet znalazłem firmę, która oferuje bloczki betonowe - i super się składa, bo niedługo ruszam z budową. Także namiar ten się przyda.


22 lut 2023, 01:31
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Też bardzo lubię zakupy online, ponieważ tutaj można znaleźć realnie bardzo dobre produkty i w korzystnych cenach. Mnie teraz zainteresował Świat Miodów - sklep, gdzie można kupić miód manuka i każdy inny - i w dodatku w korzystnej cenie. Myślę, że dokonam tam zakupu.


26 lut 2023, 15:50
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam internet przez to, że tutaj tak wiele świetnych, oryginalnych artykułów można kupić. No i pomijając fakt, że często w dużo lepszych cenach. Zobaczcie przykładowo teraz na panel szklany do kuchni czarny , który znalazłam w sklepie Libret - bardzo mi się podoba, chyba go kupię.


26 lut 2023, 16:17
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Cała prawda jest taka, że tutaj wszystko się dostanie. Bo ja przykładowo teraz rozglądałam się za fachowym wyposażeniem do mojej firmy i zostałam mile zaskoczona, jakie tutaj znalazłam najróżniejsze artykuły. Zobaczcie sami tutaj https://www.brokelmann.eu/oferta/myjki-do-podeszw/ jakie świetne sprzęty do firm przemysłowych, gastro i różnych innych można znaleźć.


26 lut 2023, 16:34
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Kto dzisiaj nie robi zakupów online??? Nieprawdaż? Ja tyle tutaj rzeczy nakupowałam, że nie jestem w stanie zliczyć. A teraz to już w ogóle zaszaleję, ponieważ planuję kupić kompozycje abstrakcyjne w formie obrazów, które znalazłam u firmy Pikoteka. Naprawdę coś wspaniałego, jakie tam można rzeczy kupić. Koniecznie sobie sprawdźcie.


28 lut 2023, 13:19
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
No a mnie teraz czekają zakupy bardziej pod kątem domu, bo szykuję się na zmiany. Tak zainteresowała mnie farba dulux polarne niebo i tak myślę, żeby kupić tą farbę i nią pomalować jeden ze swoich pokoi. Uważam, że ten kolorek jest bardzo przyjemny.


06 mar 2023, 21:38
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Od niedawna zajmuję się rolnictwem pełną parą, także też mam jakoś mało czas na to, aby chodzi po sklepach. Teraz skupiłem się na tym, że potrzebuję bakterie gnój, aby otrzymać w płynnej konsystencji. Wiecie chodzi mi o stworzenie dobrej gnojowicy, dlatego szukam tutaj coś odpowiedniego i w sumie zainteresował mnie już produkt enzybac.


21 mar 2023, 12:48
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was ma doświadczenie również z firmą tohurt ? Tak pytam, ponieważ ostatnio przypadkiem natrafiłam na tą firmę i mnie nieco zaintrygowała, ponieważ oferują różnorodne artykuły do domu czy ogrodu, a nawet i firmy. To co pierwsze rzuciło mi się w oczy, to przede wszystkim obszerny asortyment i też atrakcyjne ceny.


21 mar 2023, 13:33
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie też wybieram się na zakupy, jeszcze nie wiem czy online, ale chyba raczej. Ostatnio znalazłam artykuł https://www.bc-europeanstyle.pl/2023/02 ... w-skrzyni/ z którego się dowiedziałam o praktycznych skrzyniach na zabawki dla dzieci i teraz szukam czegoś takiego. Może w końcu dzięki temu uzyskam porządek w pokoju dzieci.


27 mar 2023, 03:17
Zgłoś ten post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software