Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Tapicerowanie i naprawa mebli wе Wrocławiu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2022, 20:28
Posty: 7
Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Interesuje się naprawą tapicerki i mebli. Wrocław. Co możesz doradzić?


01 paź 2022, 21:04
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2022, 21:21
Posty: 6
Odpowiedz z cytatem
Alicja pisze:
Cześć wszystkim! Interesuje się naprawą tapicerki i mebli. Wrocław. Co możesz doradzić?


A więc znajomy problem mogę polecić zaufaną firmę, która pozwala znacznie zaoszczędzić na zakupie nowych mebli))) Zwróciłem się do usług firmy NUBES http://renowacjawroclaw.pl/ Naprawiają tapicerkę i meble we Wrocławiu na profesjonalnym poziomie. Bardzo zadowoleni ze współpracy, zabrali starą sofę i przynieśli nową)))

Obrazek

Obrazek


01 paź 2022, 21:36
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 14 maja 2021, 09:16
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Wiodące marki tapet oferują swoje produkty współczesnym właścicielom domów. Niektórzy z czołowych sprzedawców tapet, takich jak kith2kin.pl, oferują również swoją ofertę na platformie internetowej. Więc ten sklep może pomóc Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.


13 lut 2023, 20:54
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Odpowiedz z cytatem
Hmmm no ok. Chociaż nie zawsze da się naprawić meble i nie zawsze też jest to opłacalne... Z drugiej strony, jak tak człowiek dobrze się rozglądnie to znajdzie wiele też ciekawych propozycji dla siebie... Ja przykładowo znalazłam teraz fajne meble na stronie ankon24.pl, gdzie wnętrze szafy jest naprawdę spore - super, bo coś tak pojemnego szukam dla siebie. I co jeszcze lepsze, to cena - która jest naprawdę ok.


Ostatnio przesunięty w górę 21 maja 2023, 05:58 przez: Anonymous.


21 maja 2023, 05:58
Zgłoś ten post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software