Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Zakupy 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A czy przykładowo robiliście tutaj https://zagatto.pl/pl/akcesoria/piorniki zakupy? Tak pytam, ponieważ widzę, że u nich różne fajne artykuły można kupić. Przykładowo modne torebeczki, jak i stylowe piórniczki - najróżniejsze rzeczy. Co myślicie zatem o tej firmie?


21 lut 2024, 19:06
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Jeżeli przykładowo dla odmiany poszukujecie materace dwuosobowe czy różne inne, to mogę was nakierować na firmę Emlar. Na mnie zrobili spore wrażenie, ponieważ mają korzystne ceny i spory wybór w poszczególnych materacach.


21 lut 2024, 19:19
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
To jest to - że w sieci człowiek wszystko znajdzie i ma ten czas, aby dobrze się zastanowić nad daną ofertą. Przykładowo teraz znalazłam firmę https://sklep.brilo.eu/produkty/okulary ... a-niej/2-7 - która oferuje bardzo fajne okulary przeciwsłoneczne, ale i nie tylko. Możecie sprawdzić sobie ich oferty, bo są opłacalne.


03 mar 2024, 08:40
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z wami całkowicie... Jak chodzi o mnie, to mnie teraz czeka nieco inny zakup. A dokładnie planuję zakupić sobie materiały reklamowe, które tutaj https://www.voogo.pl/ znalazłam. Co mnie cieszy to to, że posiadają oni kreator, gdzie w sumie wszystko będę mogła samodzielnie sobie zaprojektować. Także super...


03 mar 2024, 09:14
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Mój narzeczony chce założyć drzwi harmonijkowe do łazienki i mam z tym dylemat, bo okazuje się, że wilgoć może być przepuszczana. Czy możecie w sumie powiedzieć mi więcej o ich zastosowaniu w takim miejscu? Czy to może być sensowne i jakie macie na to pomysły, by je upiększyć?


03 mar 2024, 09:45
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Sklepów jest cała masa i to najróżniejszego rodzaju, wszystko zależy - co , kto szuka? Jak chodzi o artykuły do spawania, różne kleje, elementy łączeniowe - to warto w tym kierunku zwrócić uwagę na propozycje firmy https://ataszek.pl/426-spoiwo-lut-do-lu ... u2200.html . Tam znajdziecie coś odpowiedniego...


16 mar 2024, 11:55
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
No to ja teraz zwróciłam uwagę na torby na laptopa 17 cali , które oferuje firma Zagatto.pl. Mam wrażenie, że u nich można kupić coś naprawdę porządnego i w korzystnej cenie. Właśnie poszukuję coś do mojego sprzętu i chyba wybiorę właśnie tam torbę.


22 mar 2024, 15:46
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Ja powiem wam, że też długi czas szukałam dla siebie odpowiedni materac i teraz znalazłam właśnie firmę Emlar, która oferuje coś solidnego i wcale w niewygórowanej cenie. Tak po długich analizach, doszłam do wniosku, że zakupię ich materac H4 .Taki, który zapewni nam odpowiednią podporę dla kręgosłupa i całego ciała. Myślę, że to dobra opcja.


22 mar 2024, 16:17
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
No tak - ja też należę do fanów zakupów online. Właśnie znalazłam teraz prześliczne dekoracje do domu u firmy tenDOM i w planach mam tam dokonać zakupu. W szczególności spodobały mi się wianki kwiatowe na drzwi - coś wspaniałego. Długo szukałam takiej ozdoby.


28 mar 2024, 18:47
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
A czy przykładowo kojarzycie sklep modelarski ABC-RC ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy warto tam dokonać zakupu? Czy faktycznie można u nich znaleźć dobre gatunkowo artykuły, przetestowane? Z tego co widziałem, to mają produkty dopasowane do różnych poziomów zaawansowania.


28 mar 2024, 19:17
Zgłoś ten post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieBoita i 55 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software