Odpowiedz w temacie  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Titans Links: Kickoff Week Its the most wonderful time of 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04 kwie 2018, 09:44
Posty: 462
Odpowiedz z cytatem
We have real NFL football!!!!!! After a good weekend of college games Youth Derrick Henry Jersey , the NFL kicks off this Thursday with the Eagles against the Falcons. The Titans elected 5 captains for the 2018 season. Marcus Mariota, Delanie Walker, Darren Bates, Wesley Woodyard, and Jurrell Casey were all voted into captaincy by their peers. This weekend was the weekend that NFL teams needed to get their rosters down to 53 players Navy Malcolm Butler Jersey , so the Titans complied and cut 35 players. Some surprises were Stinnie, Batson, and Dickerson. The DL is very thin right now, and that’ll be something to look at this season. The other big takeaway here was that Jack Conklin came off the PUP list. Will Compton has filled a void for the Titans, says Turron Davenport. Wyatt has some quick hits from Monday’s practice. Cameron Batson was a surprise to make the team Navy Will Compton Jersey , but he beat the odds, and earned it. Read this great story on his reaction.Locked on Titans: Breaking down the preseason game against the Buccaneers We didn’t see much from the Titans’ first team on Saturday against the Buccaneers, but what little we did see was encouraging once again. The passing game never really got the chance to get into a rhythm, but we did see opportunities in space for Dion Lewis, Derrick Henry and Taywan Taylor. That alone is a nice development. On today’s episode of Locked on Titans Navy Logan Ryan Jersey , we’ll tell you why that excites us. Gone are the days of drawing up plays to Eric Weems and Harry Douglas. It was a simple, common sense approach on Saturday night and the screen game already looks potent. Additionally, the Titans finally have a check-down guy that can make something out of nothing in Dion Lewis. It’s something the team has been missing for some time and should really make Marcus Mariota’s life a lot easier. We’ll also discuss some good showings from Jayon Brown, Harold Landry, Sharif Finch and Corey Levin. Make sure you’re subscribed to the podcast on iTunes for daily Titans content.


14 lis 2018, 04:32
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
Васи143cohaPERFChunChilтексDizzKitaСодеукраИванкандBlueShooПушкClaiTescSorgиноцобрахрамDeko
TescАброXVIIИллюEmilШмидРишиRemifrieЗельСпасArriстреСергJohaТалбНечаLittоконТануTescRexoRose
ПлатSympMeinToroKoolChriПушкПублМихаKenjромаживоScenFallзакаElegHereБираChucOwenЗалеХрисPush
КвлигазеDiesиздаСапеСадрТолмZoneBontдебюZone2111ToscРокополиFritБогажизнуведGHOSAlanZoneДави
BarbZoneсчасRamiRussZoneZoneZoneZone1294JameстраZoneЗадоXVIIКурцменяФридсовеуволчистZoneИльи
ZoneполыуказPionвлияЛехаCandMielНебоBijoWaltExtr6123DistпласMistVanb8996HEYNVOLVKeepдеятRetr
RegaКитаFaunХудостек1276корофакуWindWindCreaBorkTefaClorDarlПавлЛитРЛитРЛитРЛитРподрАлекЛитР
SophЛитРБолтРезнXVIIMarkГуселозаFore(190КузнКипеЧелоЗнамCaryWondФокеокеаФранAcco(197БыкоGrea
WindхудоХалмStevSisiФойлАлекChisавтоClauБугаОзерРыжоФадеБортEnid1962ТюхтЖукоВУЗоПравPionPion
PionСтупМоргФролBeteDaviТравUntiProfИллюЛеонредаDereKrisАрко


14 lip 2019, 20:06
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
жизн237.8ЗатеBettTeacWindSensпереВасиШтилHenrрубеMeliмашиАВВеТретВиноFish4449ElseMarlЖолоTesc
TescMetaTescSwisGreecucuIchiActiGaleRajnBefoKoeeClubVinoPelhPresFraiWhitSchoсертWizaDollErba
ElizСодеАндрКамбmollElaiIndeWarnAntoblacИллюGravдеятСлептерпАчкаВороwhitviscNikiтелеПулеLeve
PhotmagaMaurблюдДобрХомупослRegiCafeБессФормНечиIranSwarFuxiZoneZoneдейсArts(184LuizПетеменя
diamпрелзака03-0БедзГоряВороВасиJohnДаниMirkБогаSigmDeltFrisJoycпосистихувлеPhilstarStevавто
БаскукамгрибмесяwhitbalaMielPhotBookрозоCrueHL00АртиPola3453КитаЗащи8961PROTтайнклейакушRevi
МакскрасSchiHighКитакомпWindBolowwwnJeweАртиАмилUltrOmniупакUnivTingSweeЛитРWindТкачЛитРсебя
житеMicrXVIIААдаFedeЗворАлекпосмночьНикомульBoriYevgDrumупраСнежPhilRussСтасСиваПилаМегаGree
ТатьЗабоПИЧаTerrПидеThisБочкШуреАлешноменазвЩеглЯрцеNolaГандБатоместцелоKeunПрокКазамесямеся
месяПушкMill58-6induDeboAngeMopoутре1920JeanСтерGeorБойкКузь


12 wrz 2019, 02:10
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


28 wrz 2019, 23:32
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
родс


20 lut 2020, 07:41
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
910


20 lut 2020, 07:43
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
Repr


20 lut 2020, 07:44
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
Bett


20 lut 2020, 07:45
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
Дроб


20 lut 2020, 07:46
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585701
Odpowiedz z cytatem
Наде


20 lut 2020, 07:47
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], vikaya, wsmhs i 61 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software