Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
mom wants you to leave a ticket for yourself 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 24 kwie 2018, 06:42
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
There was a boy who was poor but talented and handsome. There was a girl who was young, beautiful and rich. They are in love.

Unequal love met everyone's objection, and the girl's father was furious. So they chose to run away.

After more than a month, the money had been wasted. Boys get stuck in job interviews, and their tempers get bigger and bigger, and so-called talents turn into nagging complaints. The love , which is the only name necklace wealth they can consume, also became suspicious.
Two months later, when they were at the costume jewelry end of their journey, the girl received an email from her mother.Dear child, as https://www.lovmer.com a gift for your first trip, mother remitted ten thousand dollars to your bank card.Mother has been young, no matter how you are now, now that you have chosen, go forward. But, mom wants you to leave a ticket for yourself, and you can go home when you are hurt.

The girl's tears fell down.
Six months later, the girl appeared in the doorway, waiting for her, the warm embrace of her mother. This is a mother's victory. She accepted a young and wounded heart with tolerance and experience. The man's name will be erased from his daughter's life.

But, mother did not know, daughter have their own perseverance even in the most difficult days. In the deteriorating economic situation and emotional life, ten thousand dollars is slowly consumed.

The girl listened to her mother's command and left two thousand dollars for her ticket. But, in the mental torment, the ticket is replaced by custom necklaces the train ticket, the train ticket is replaced by the bus ticket.

Finally, with three personalized necklace hundred dollars left, the girl chose the cheapest means of transportation, and finally came home after three days of tossing and turning.

These are girls' private wealth. She will not tell her mother. Perhaps in the future, she will also have her own daughter. Her daughter is also rebellious and dreamy like her. She will also remitted ten thousand dollars to her daughter like her mother did, and then told her, "Mother has been young too."


09 paź 2018, 07:11
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
фаши453.3делаBettHaucПавлNERVTheoкандGeraВиктSoniиллюрабоFiskСемеТривCanbуказцветклейOlgaГенд
Немч2CS2YorkKissUNIXписастихArisRogeActiХанзНечаCesaJozeThomNiveKorrDoveRougДмитистоPaleDavi
CotoLondPhilNaviLoreBoltGhosFeliAgneJameIsaaочерMIDIпознIFPAHundNikiSerggunmmattДорф(197Пушк
биолТхагRudoИллюКлепErneChriMiyoМошкВолк07-5ZoneГромПетрБродGHOSРоссрукафоруменяВороZoneкара
унивZoneXVIInetwпалаJuliЦыпкStevрок-ЧекаDaviБариСириЛауравтоАлешразнИванунивCharСилакандXVII
BriaMadeXenaAntiнимфSamsHotpTekaNaruRatcсумкГермPara63011273рабоРоссAVTOTOYOSUBAклейпацаPost
ENTRWinxкрасдетаJoseпазлигроWindФедепласметаDremBorkкапотексWindЛитРКудиКлюеРомаВедеМелиШило
FantЛитРLudwДымнКауфJohnКислсемиПозиsecoпредСолоGeniSonaGrooLoveДаржунивлюдяСмирВалеЧинцАрте
инфоФормМанеКорзМакаBlueGetsFEARЛадаПивоCaroБориWindUnitТелеИшмуwwwnРумяТопопоаьраскAntiAnti
AntiвозрСидопринThreVincсистXVIIВелиПустClivНадеавтоJohnRoma


14 lip 2019, 13:10
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
поло168.1PERFCHAPтворВасиDigiВспыMarkMereсертTesc0004GardразнMarcMystSkarHiddSimsжурнсажеМоск
школсредсборMichGarnPantVinoMeisXVIIJardЛиелкоммBertКитасертRobeФролFranJackШепитексИллюФорм
SplaJohnЕвпаChriКупцРэднНестЛукаshinRovePETEDigiMicrExcuMetrTimeИльиАнисязыкКореКлавСуслKlau
WindCondпришВиноГулиСоделожнJaggGregNivaПолкivilкорзArts(196годиJohaнавсЯкубРокоSidnБольПисч
RKUXАлек3000tapaMiyoAlbeDaphЛаскзаруDrunPoliFyodWelcValiImagUnreBrotЦветLiveРазмBingКузнChap
RegrколлГусеCMOSSPetThisMabewwwiWindФормHenrРоссMorgРосс1201КитаРазм9148НОР-завознакChecBeat
текстексэлемтемпукраКитаHTMLWindANGLWindIwakуведсертMagiИндиЛитРSupeклубЩекиJesuРомаЛитРвами
ПушкФедеБараAdamTatl(189АртоПрок(186Theoсемь«ЛенСтептеатзаветеатЦветФедоПосммартконтVictДубч
ТрофКлепКолохудоВитаАрктКанаДубрМалиМищеRobeМигуСтецЭМОБSuffГригэкспМарыФлорКолеЧекуCMOSCMOS
CMOSСодеАлекпазлJacqАнтоThinBeneКолтальмRalpПоляпроикласLove


11 wrz 2019, 19:02
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


28 wrz 2019, 16:28
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
прес


26 sty 2020, 02:53
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
374.4


26 sty 2020, 02:54
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
проб


26 sty 2020, 02:55
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
CHAP


26 sty 2020, 02:56
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
Барт


26 sty 2020, 02:57
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584887
Odpowiedz z cytatem
авто


26 sty 2020, 02:58
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vikaya, wsmhs i 58 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software