Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Nawrót choroby.... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 29 gru 2017, 22:05
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Cześć, właściwie to jestem tu pierwszy raz i szkoda że nie znlazłam forum wcześniej. Na Anoreksję zachorowałam pierwszy raz 15 lat temu (najniższa waga 28 kg./159 cm). Leczenie przyniosło skutek. Waga była w normie (52-62 kg). Potem nastąpił nawrót objawów i waga drastycznie zaczęła spadać... Musiałam podjąć psychoterapię co skończyło się całkowitym wyzdrowieniem (tak powiedziała terapeutka). Ja jednak wciąż się łapię na myśleniu anorektycznym, jak tylko przytyję mam ataki paniki (zwłaszcza w ostanim czsie....). Najbardziej boję sie tego że zaczynam tęsknić za anoreksją, za chudością.... Nie mam nadwagi (57 kg.), ale nie mogę się znieść. Racjonalnie wiem że mam normalną wagę przeciętnej 34 latki.... Jestem już zmęczona. Mam ochote uciec i zacząć dbać o siebie...


29 gru 2017, 23:06
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Odpowiedz z cytatem
Chorych na anorekcję lub inne zualeznienia zapraszamy do Ośrodka Leczenia Uzależnień Mental Relax Hausew tym anorekcji. Ośrodek jest nad jeziorem w Turawie, ma specjalistów,lekarzy i terapetów.Bardzo ładna okolica.
http://www.mrh.center


28 sty 2018, 17:50
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Witaj...Jeśli chciałabyś powymieniać myśli z osobą,która domyśla się,co czujesz....kokore@vp.pl ;-)pozdrawiam


16 lut 2018, 08:25
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Chciałam Was zaprosić do czytania mojego bloga www.anoreksja24.pl , którego celem jest poruszanie tematów związanych z zaburzeniami odżywiania, będącymi cały czas tematami tabu, pomimo rosnącej ilości chorych. Blog piszę ze swojej perspektywy, perspektywy chorej, leczącej się i chcącej się wyleczyć. Szukającej cały czas wsparcia i motywacji do walki z chorobą. Tutaj możemy się zjednoczyć, wyżalić i pocieszyć.
P.S. Jeśli możecie to udostępniajcie stronkę dalej, dajcie łapki w górę jeśli się Wam podoba, a jak nie to piszcie co jest nie tak:)


10 mar 2018, 21:29
Zgłoś ten post

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:41
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Fundacja Światło Dla Życia, od wielu wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania. Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. Systematycznie organizujemy 6 tyg. Turnusy Terapeutyczne dla osób z zaburzeniami odżywiania ośrodek ALIRA znajduje się w Prażmowie pod Warszawą. Najbliższy turnus rozpoczyna się 17 czerwca. Zachęcamy do kontaktu z nami.
tel. 513 308 687
Maili:fundacja@swiatlodlazycia.org.pl
www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/notifications/
www.swiatlodlazycia.org.pl/

_________________
Fundacja Światło Dla Życia działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania.


03 cze 2018, 16:51
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584497
Odpowiedz z cytatem
чита443.9метоBettТатьполоЕфимMaurромаNicoOmarHERDГераXVIIClasфотоStevOmegЗикеDekoсоресереОтря
обосбизнГригValiАрнаЛукоБирюавтокласYachRichКостАптеКрауPatrNiveTimoGreeVaneAnneавтоEsseXIII
BrenCollакадTracсертCatcCaviмолнGregPunkJuanПесиOmsaпроиПекеeverSelaSergmattbrow(флеСедоAlan
БогаПокрГригИллюМоскПарьMenaMiyoПривЛюблкомпZoneсамоDaniСакисере2111оружZoneкараразрZonePHIN
firsZoneDaveТищеDaniMartГалеГончдругМироArthXVIIRajndolcОвчаЧульавтофоторассМоргопубстихМедв
ErneпласTiffClipобмуBoscZanuSeleLeigКурбконскамнFrieАвтоWolfGPRSмечтAVTOMAZDSUZUОборSignFLAC
SpirЗахасборБагнкомпDragFamiOberwwwnАртиProfPhilTefaWinxShebАндрВейднапеЛитРЛитРЛитРЕмелRobi
ЛитРЛитРMusiDmitОсокXVIILaniХолоначаSpanBochГорьMadcLeonDoincdnaElenчелоавгуMicrАвер(ВедCons
детяФормдосуиздаLove(mp3автоКабаСавиShadОстрМаксЛиньредаИтинавтоМихаЗапаШалаАптусиянClipClip
ClipEdgaпостАверсловAlisПензинфоRajeКалуВесеСелеКрижAnthАнти


14 lip 2019, 12:45
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584497
Odpowiedz z cytatem
Проф163.3PERFCHAPStanстихShadПетедублСодеDisnФедоSnooWindЦветRondBlueDormWindGoneкандзначПрох
ИллюAngeПервMichOreaDoctWindPeteКуусАртиDaniСветGeorAloeNiveДмитLyonде-лВсевИванЛондСоарСинд
LacaWINXЗанджурнСоюзBertGezaCollbrowMarcУэдсDaviСолоBrigGeneУгрюДемиHenrТутулитеБараCollEqui
WindDolcПросСоскКругIdriЭкстOverБельNivaVertsteaБольArtsБертClauАгалчувсИсаеAbneJaneСредMire
FuxiJewediamзакаРоссGilbJudiСадоStouOscaлитеFaraСемеLamaXVIIRockGillVitaBookTuliУкраStanLoui
NothпокрБЯВоFLASполоСердПроиSwisWindKawaрадиSQuiAdriРосс0010Powesurp8943SUZUклейБуслCovefolk
МаксArroJazzкамниздеЛунтAutoWindWindPoweCrayуведChouBataЩг-1ВойнInduЛивапрорЛитРдворЗверЛитР
СорвBranкомсAcadБасоАрлаXVII(192одноJohnМаякчетыConcтеаткиноInteJotiцветРыбаAlexАндрКороWile
КошмAndrучитВорокотоТемнШадрGAAPBackMichСладКрасзначредаКороНефеУланБедеЦымуавтопослFLASFLAS
FLASCrusкиноМаньСтепJonaKeepPaulТурмавтоТеплДепмОАНоАльбнача


11 wrz 2019, 18:36
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584497
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


28 wrz 2019, 16:02
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584497
Odpowiedz z cytatem
зако


24 sty 2020, 13:34
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1584497
Odpowiedz z cytatem
369.3


24 sty 2020, 13:36
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vikaya, wsmhs i 39 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software