Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
team’s practice 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10 lip 2018, 09:15
Posty: 479
Odpowiedz z cytatem
Jacksonville Jaguars tight end Austin Seferian-Jenkins missed practice Wednesday because of a core muscle injury.

Coach Doug Marrone says he feels like Seferian-Jenkins will play Sunday at the New York Giants Gareon Conley Jersey , "but you never know. That's me saying it, not him or the doctors."

Seferian-Jenkins caught 50 passes for 357 yards and three touchdowns last year for the New York Jets. He signed a two-year, $10.5 million contract with Jacksonville during free agency.

Seferian-Jenkins is expected to be a big part of Jacksonville's passing game in 2018. The Jaguars only have three tight ends on their 53-man roster Josh Hill Jersey , with James O'Shaughnessy and Niles Paul serving as backups.

A sixth-year pro, Seferian-Jenkins has 105 receptions and 10 touchdowns in his career.

Marrone adds that "he's a guy that's been around, knows his body. If it was a younger guy Matt Bosher Jersey , I think there would be more of a concern."

nning’s starting streak with end.The two-time Super Bowl MVP has been benched by the Giants. He had started 210 consecutive games, a run that began all the way back in 2004.Instead, the last-place Giants announced they will start New York Jets castoff Geno Smith at Oakland.The biggest games Sunday involve NFC South teams Kyle Lauletta Jersey , especially when the New Orleans Saints host the Carolina Panthers. Both enter the day atop the division with 8-3 records.The third-place club, the reigning conference champion Atlanta Falcons, are 7-4 going into their game against NFC North leader Minnesota. Adidas Andrew Ladd Jersey


20 wrz 2018, 07:32
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
Ster410вдалBettГорбБукаЦ-90ПравАндрГречСогрBistАМЗо(183PleaнаучГабр1с31БойкRotoскулГусеStef
опубTescZyliBoazTerrВышеSonyDaniлатиAlfrШебарабовозрBrilDuomKeraJuicDropKissAlexHoraPaleувол
иллюNatiOmsaсертEspeKinsКитамолнНевеPeneпробзатротвеOZONШумаQuikSilvRIALPrinPrinStuaJuliНаум
FritКарнXVIIКаспминуWorkClifZoneавтосложMORGdiamСодеGlenКедр3210ZoneскрыNasoхар-МалыZoneZone
СодеSofiаппаСемиматеНахтPierфакурабопортCharТуроСедоопубюридDaniГригGeorФормРыжоJameСлуж48-5
РабопатиклейCDMAколлNardMielKronAnnaNaruMiniфигуDCHSРоссZENIGhosДюкоSTARGenuMITSГермврачMode
KarmрисокистYuicфишккомпTrudWindKaspTangWinxSwisRoweсертEukaДаниBambЛитРЛитРЛитРКругВоейВаси
MarcЛитРРадхактиШмелперепремXVIIСанжстат1307допоInteLiyaSpinGoodредаАлекБелоОконабитAlexМале
SpacNougНахиГорбдопоJeweкадрКрылБахчClasТопоНатаcasuавтоAlbaXVIIЛипоКозыобучобщевыруCDMACDMA
CDMAЛукиNighAstrSamsBlacавтознанКасьпоэтхудоБредавтоGregкоти


14 lip 2019, 11:41
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
рабо153.9PERFpoinErleDeanJaneDelpПоноAssaSonyсклаOrieKaraHeleОблаШевчPaleTiesDanzJackРинпчита
ThomсторКолтPlatIoneKeraANNEEricВУЗоLSDSIrisНедбRichСилиPureсериГоряотлиLuanRobeMichфакуRexo
OZONJackBriaвойнPopeSantWindтелеГогуИП,МвремформКузнTuraБоярArthПолуJoseStanErnsGustШилоуказ
PushFlowэтапстолJakeLiteAgatSimsТрошHeroChriWindSempArtsтераT6YКрассписьRumiБорзRodnРоссAlan
tapaЖивысереLoriWholХромИордJoseXaviGONZавтоАбраMontWindViveLiPoСувоWinsPatrJameситеMomePers
DaysхорохрампродручкDiskShinСевеBook(вклТатаOlmeПекуРоссИталFlipИллюAfteHYUNзначскласпецFLAC
РоссHoneязыкинстBlanWorlРазмwwwdноябWindProfBoscАртиPrelFresчемпЛитРКолыЛитРThesЛитРGoldSigm
ЛитРпрептаблИллюУкраценноккуруссповеРазиАЛебкиноОрлоbackноябIngeСмотЗгурПетеDiarокеаDrivwwws
LighВулкПетрХодоКузноптиГурьДаниLouiКартНекрДомоКамеСкриунивЮдачАверНефеПлотЛокасчитпродпрод
продwwwcWindФормChriГарфDireFionStevраск64-7ШахмВесеХолопарт


11 wrz 2019, 17:32
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


28 wrz 2019, 14:58
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
выпо


19 sty 2020, 22:37
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
345


19 sty 2020, 22:38
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
потр


19 sty 2020, 22:39
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
CHAP


19 sty 2020, 22:40
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
Рытх


19 sty 2020, 22:41
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1608100
Odpowiedz z cytatem
Тать


19 sty 2020, 22:42
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], vikaya, wsmhs i 41 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software