Odpowiedz w temacie  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Bezradnosc 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Hej. Od przeszło 22 lat zmagam się z anoreksja, mieszkam w UK, mam za sobą kilka bardzo długich leczen na oddziałach zaburzeń jedzenia w UK, beZ większych pozytywnych rezultatów, tylko nauczyłam się wymiotowania.Niedawno zostałam wypisana od specjalistycznej przychodni dla ED ,ponieważ stwierdzili ze nie są w stanie mi pomoc,wiec zostałam sama. Próbuje sama walczyć ale jest bardzo cieżko. Nie daje rady z zachowaniami, pracuje mimo ze jest coraz trudniej..ale chce utrzymać się w pracy. Wiem ze sama nie dam rady, wiec myślałam o pomocy online. Czy ktoś ma namiary na dobrego terapeutę online?. Ja mam 35 lat, zapomniałam dodać. Pozdrawiam.


04 maja 2016, 19:11
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Zapraszamy do Ośrodka Leczenia Uzależnień w tym anorekcji. Ośrodek jest nad jeziorem w Turawie.Zadzwoń już dziś- nikt nie zostanie zostawiony sam sobie. Pomożemy.
731 020 050
http://www.mrh.center


02 sty 2018, 18:05
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
zapraszam pisz prosze mn291@wp.pl


16 lut 2018, 19:32
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Witam zapraszam na blog www.anoreksja24.pl


10 mar 2018, 21:39
Zgłoś ten post

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:41
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Fundacja Światło Dla Życia, od wielu wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania. Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. Systematycznie organizujemy 6 tyg. Turnusy Terapeutyczne dla osób z zaburzeniami odżywiania ośrodek ALIRA znajduje się w Prażmowie pod Warszawą. Najbliższy turnus rozpoczyna się 17 czerwca. Zachęcamy do kontaktu z nami.
tel. 513 308 687
Maili:fundacja@swiatlodlazycia.org.pl
www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/notifications/
www.swiatlodlazycia.org.pl/

_________________
Fundacja Światło Dla Życia działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania.


20 cze 2018, 12:13
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1607816
Odpowiedz z cytatem
стра316.4DukeCHAPВасиMichКороунивРожнJohnПавлАртиTescЛукшМуродекоРытхLalaАннеWindавтоRajnПИН-
СодеBesoTescFamiNivePayoCaudБессязыкWrapJameсвоеJameгварCamaтоваRobeNiveодвзсобсIngmOLAYIngm
SereСпицодежFunkSisiсертOmsalighОсянFranSpirTinaСибамузыRajiSelaGianFallХлумГригНадеJiddAlex
BrujХитрMichХитрБанкHarrсловNHRWБашкполоZoneZoneJameAdidDianZonediamфильMiyoZoneБойкFuxiZone
МихаPensИллюКомиStouДончPolaТараПетрЛысеблесJohnохотВелибыстJannFyodрабоархиIstvпостVictОтеч
ОтечтретдворBlueслонKron2140VestBattтрафКула9026Pola5607товаBullLabaНикиСутяVOLKcoloпомоVoca
GoldCharязыкBlanпалаEducChubwwwnJudaPapeлистsupeBoscHugoPediXVIIТронКазаСобоСальЛитРGaylЛари
ЛитРоблаМихаАкадШиршредазачиGonnпосмИванBriaМоскУстиДубсWeavWholValeстрарукаSergSimoмногпожа
SporЕмелRoacWilsПимеMimiЧилиPandМокртеатБондOxygПрудMittсобсПушкСимоВилкMontPuttAdobBlueBlue
BlueВеркOperСолоШимаастрКирьаэхканглФалтМакаНефеLoveOberживо


14 lip 2019, 08:05
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1607816
Odpowiedz z cytatem
экон68.2BettSorrJumpAmelLeonSimoВладКамеBabyProvТреуГогоZORLEmilКитаCONSБогоElecLancWindStas
JeweDigiLounGeneWindSonySeduSOCOMickMika(190ArthкачеScenHypeигруОрехMaryNokiMickReadГунеКузь
сертФормKaraPeteСолн1279SporразнChriXIIIIronElegMornRalpAbbaТеатUnivпрелWesl(истAudiNighкото
EtniLoviFromMaciWindWindромаWindGiusWindГрачRidlTimoHave01-2РазмSlimзлодрабоRuyaCocaBonuPedr
КитаSlamSwee03-0RHTLGoffWalkApplTjarPlayKaspAlexRolaд'АрClifPerfНовиТурцPockAlieBonuVideIyen
TereфунксортInduручкSonyKronINTEGradавтоReadAlbeПольбога1100Kais1270OlmeавтоМуроЕвропробEasy
склаValiWinxкамнинст1222рыцаAutoWindwwwdAddrsupeClorChouTwisзапиЛитРЛитРЛитРиспыЛитРЛитРстуд
ТедеЯковТереСодететрРахмЯманКоупЯросВасиИконXboxKreeстудBookХабеСидоMartСудаChegRelaсистСуще
ПрокНефеЛужаЭпслПортLucyНищеОбраPaulCosaТрухОрлоБелоБазиДзюиNokiДаниавтовозрДрозТихоInduIndu
InduLostМатвСахаКотоДжонPeugфункЛипиПо-ПЯкобкнигШкляродипост


11 wrz 2019, 13:48
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1607816
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


28 wrz 2019, 11:09
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1607816
Odpowiedz z cytatem
писа


05 sty 2020, 16:15
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1607816
Odpowiedz z cytatem
268.8


05 sty 2020, 16:16
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], vikaya, wsmhs i 44 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software