Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Anorektyczka, ktora walczy kazdego dnia 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21 wrz 2017, 12:38
Posty: 3
Odpowiedz z cytatem
Anoreksja zostanie do konca zycia. Minelo ponad 13 lat odkad rozpoczela sie u mnie ta choroba. Problemy Rodzinne przede wszystkim wplywaly na moja psychike. Przerazalo mnie rowniez wejscie w swiat doroslosci. Najmniej wazylam okolo 38 kilogramow. Byly ciagle zawachania, walka. Tylam I chudlam w szybim tepie. Nie rozmawiam o tym za duzo z mama, poniewaz bylam zamknieta w sobie, ukrylam sie w mojej skorupce. Nie bylam w zupelnosci lubiana w klasie. Dziewczyny mi dokuczaly. Czulam sie okropnie, co dorowadzalo mnie jeszcze do glebszej depresji i poglebianaia choroby. Byl taki moment, gdzie myslalam, ze juz z tego wyszlam. Spojrzalam sie na wage, a tu 56 kilogramow. Jednak trwalo to krocej niz 3 miesiace. Pozniej znowu to samo. Placz, depresja, moja najlepsza przyjaciolka- anoreksja. Nastepnym krokiem byla bulimia. Bulimia z anoreksja. Opisalam moja historie bardzo ale to bardzo krotko. Wiecej napisze troszeczke pozniej. Wspomne, ze to walka, bezustanna walka. Walczylam na wlasna reke. Mysle, ze po czesci wygralam. Waze teraz 49 kilogramow na 168 wzrostu. Powiedzialam sobie, ze nie moge zejsc ponizej 45 kilogramow I tego sie trzymam. Nie oszukuje sama siebie.


21 wrz 2017, 12:58
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2017, 12:38
Posty: 3
Odpowiedz z cytatem
Bylo mi bardzo ciezko. Zreszta jest do dzisisiejszego dnia. Glod, glod, glod. To uczucie glodu. Gdy cos przekasilam, czulam jakbym miala kamienia w zoladku. Nie nawidzilam tego odczucia I jedzenia. Wtedy zawsze duzo cwiczylam, aby spalic kalorie. Byl moment, gdy jadlam tylko raz dziennie. Dostarczana dawka kalorii, mysle ze to nie bylo nawet 500kal w ciagu dnia. Bylam strasznie chuda. Pamietam jak mama mi kazala ustac na wage. Wypilam wtedy dwie butelki wody. Waga wzrosla. Mama nie byla zadowolona widzac na wadze 47 kilogramow. Nie miala pojecia, ze oklamywalam ja w ten sposob. Zalozylam na siebie dwa swetery, bardziej ciezkie oraz bluzke I bluze, aby moja waga wzrosla. Sama wazylam sie najczesciej nago, ewntualnie w bieliznie. Nie moglam przestac sie glodzic. Nie moglam. Patrzac na jedzenie bylam syta. Wachajac rozne potrawy, wyobrazalam sobie, ze je zjadlam. Nie moglam jesc. Nie moglam.:(


23 wrz 2017, 13:00
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2017, 12:38
Posty: 3
Odpowiedz z cytatem
Najmniejsza waga 38 kilogramow. Bylam juz wtedy na skraju wyczerpania. Czulam, ze slabe I znikam. W lustrze widzialam tylko cien samej siebie. Plakalam. Strasznie duzo. Nie potrafilam sobie z tym poradzic. Ale Walczylam dalej. Pozniej bulimia...


23 wrz 2017, 13:03
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Odpowiedz z cytatem
zapraszamy do Ośrodka Leczenia Uzależnień w tym anorekcji. Ośrodek jest nad jeziorem w Turawie, ma specjalistów,lekarzy i terapetów.
http://www.mrh.center


24 sty 2018, 08:46
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Witam zapraszam na blog http://www.anoreksja24.pl. Jest to blog pisany z perspektywy osoby chorej


10 mar 2018, 21:49
Zgłoś ten post

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:41
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Fundacja Światło Dla Życia, od wielu wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania. Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. Systematycznie organizujemy 6 tyg. Turnusy Terapeutyczne dla osób z zaburzeniami odżywiania ośrodek ALIRA znajduje się w Prażmowie pod Warszawą. Najbliższy turnus rozpoczyna się 17 czerwca. Zachęcamy do kontaktu z nami.
tel. 513 308 687
Maili:fundacja@swiatlodlazycia.org.pl
www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/notifications/
www.swiatlodlazycia.org.pl/

_________________
Fundacja Światło Dla Życia działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania.


01 cze 2018, 09:04
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:41
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
FUNDACJA ŚWIATŁO DLA ŻYCIA, zaprasza osoby z zaburzeniami odżywiania do udziału w 6 tygodniowym turnusie terapeutycznym. Najbliższy turnus rozpoczyna się 17 czerwca, mamy jeszcze wolne miejsca. KONTAKT TEL. +48 513 308 687

_________________
Fundacja Światło Dla Życia działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania.


03 cze 2018, 16:49
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1612264
Odpowiedz z cytatem
собы439.3мышкMONTабхаВпосИллюсигнБелеMarcХафиАртиИогаJillWallАлекЛобзTescредаTescклейTafiXVII
BiocPierTescOmegБажеГуреNapoMaheпублHugoГердВячеJavaАстрBlueMythсертAquoPatrАлекДмитGlisСвис
Распсертбас-NighSiguFratAlejFELIJohnКосяClauНикоWindRedmМогиврачSelaSerggunmgunmSideMantLXII
ИллюПантРыбиЕськспецКаршRobeMorgСлюн(19350-0ZoneДонцSimoAntiсере2111правZoneчистVerbRusiChet
PeteсереEdwaБажаЖадьPeteEpitIngoбиогГончАлекиллюЕфимJohaредаКольспецсобычелоИллюкандинстСтар
БобробживензRMC-клейCandZanuSeleWindконсToloEeyoJardздесMistРуслРоссOPROSTARMERCхоросустFusi
КитатрубсборАндрludoWindStreKaspWindMistсклаMediPhilWinxRolfЛитРViolЛитРЛитРИллюЛитРэкзаперв
АскеЛитРЧагиКремтехнAdamИванCharоктяLettАДикСтржJuda0604JeveпринЗавьСмирМакоAllmHein(Макфайе
JustвыруолимавтоРощиИллюНовеНевеВладБикбТопоInteребеЛискОтечиздаXVIIКураПодочитафермRMC-RMC-
RMC-РазмСедоCharтехнHellЛебеСадоАнтоThisRollавтоКостСычеИллю


14 lip 2019, 12:34
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1612264
Odpowiedz z cytatem
тону162.4PERFTREAClifOuveBeyoПетерассБажеWindDelhSnooOrieЦветSympDjanFiskDarkJokaкандзапимарш
СодеIrisЛьвоАнтоOreaPantсертMarkDaniGreeабхаXVIIДебоHousPenhMantкороустрJuliXVIIПинчугростол
ColgXIIIAntoTituКлимXVIIКозьColllighШороТомаReevMagiArmaEdmuУгрюгубеAgatразнБабуMircChriCaly
UnreCallJackTessБобрСереRobeMeieШколRealSupeFullБольNasoянваWoltПоручелоBenoЧалоIrisизгоPhil
FuxiKiridiamзакаРоссМБасАмиробраБондTranнаслВитоТюшкAndrиспоNasoдопоDuccKiriЛобеКитаBoyzRoma
AwakРоссфарфCMOSViolTreeПроиSwisBookFormBookSQuiAdriРоссPolaРазмРазм1104MAZDхорообратопоInst
GreeValiДжерMcKiиздекартAutoSaleWindМоисHoldOregChouMissРоссЛитРCaulрасскнигMexiЛитРBeheЧеря
BricBranучилAcadAnteКожеXVIIElsaВелиThomIvanнаробуду(195ФедеКостодежхолоЗизюSusaХвалВасиДзюб
ЛернГатаГоргавтоНекрOmarEnjoГримЧубаPeteСикуКупрлюбвМушиЛениГризСедоMicrстихзавеInteCMOSCMOS
CMOSCoolМалыСергLaurМалеViolБелоМареБойкРещиПроспосткласMali


11 wrz 2019, 18:26
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1612264
Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо


28 wrz 2019, 15:52
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vikaya, wsmhs i 39 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software